PERSONEL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI KAPADOKYA ALAN BAŞKANLIĞI SÖZLÜ SINAVI İLE İLGİLİ DUYURU (25/09/2020)

Kapadokya Alan Başkanlığı Giriş Sınavına başvuranlardan duyuruda belirtilen durum ve şartlara sahip olup sözlü sınava katılmaya hak kazanarak belgelerini teslim eden adayların sözlü sınav günleri ve saatleri itibariyle listesi aşağıda yer almıştır.

Sözlü sınav, pozisyon unvanına ilişkin mesleki bilgi düzeyi; Kavrama, muhakeme etme, özetleme ve ifade etme yeteneği; Liyakati, temsil kabiliyeti, davranış ve tepkilerinin mesleğe uygunluğu; Özgüveni, ikna kabiliyeti ve inandırıcılığı; Genel yetenek ve genel kültürü; Bilimsel ve teknolojik gelişmelere açıklığı, yetkinliklerini ölçmeye yönelik olarak yapılacaktır.    

Sözlü sınav 05-09/10/2020 tarihleri arasında saat 09:30’da başlamak ve o gün sınava alınacaklar tamamlanıncaya kadar devam etmek üzere, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü II.TBMM Binası yanı Ulus/ANKARA adresinde bulunan Yüksek Kurul Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Adayların mülakat saatinden en az yarım saat önce sınav yerinde bulunmaları rica olunur.

Adayların adreslerine ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

 

05/10/2020 Pazartesi Günü Sınav Listesi

No

T.C. No

Adı ve Soyadı

Başvuru Unvanı

Saat Aralığı

1

175*****974

Abdullah BİLEN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

09:30-09:40

2

136*****278

Abuzer TEKİN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

09:40-09:50

3

354*****332

Ahmet GÜNEŞ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

09:50-10:00

4

185*****268

Arzu YILMAZ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:00-10:10

5

342*****310

Burak AYDOĞAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:10-10:20

6

224*****776

Burak ORAKÇILAR

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:20-10:30

7

436*****922

Canan CANBEK TÜRKAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:30-10:40

8

393*****588

Canan UYSAL TEZER

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:40-10:50

9

145*****412

Cansın ÖZER

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:50-11:00

10

200*****276

Coşkun Fırat AYVAZOĞLU

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:00-11:10

11

414*****888

Cüneyt AKGÜN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:10-11:20

12

113*****964

Derya TALAY

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:20-11:30

13

132*****782

Dilara AKBAL

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:30-11:40

14

190*****540

Dilek ÇELİK

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:40-11:50

15

605*****934

Doğa KARATOKUŞ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:50-12:00

16

204*****234

Emel AYAN DEDEOĞLU

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

12:00-12:10

17

322*****278

Emre EKİN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

12:10-12:20

18

458*****776

Emre MANDACI

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

12:20-12:30

ÖĞLEN ARASI 12:30-13:30

19

298*****592

Enis TARTAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

13:30-13:40

20

219*****032

Erdal ALTINEL

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

13:40-13:50

21

340*****606

Ergin OR

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

13:50-14:00

22

176*****516

Erkan ATAY

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

14:00-14:10

23

426*****800

Erkan ÇİFTÇİ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

14:10-14:20

24

272*****610

Fadim BEYDOĞAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

14:20-14:30

25

646*****044

Faruk Sami ERSOY

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

14:30-14:40

26

143*****750

Fatih EKİCİ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

14:40-14:50

27

231*****266

Fatih ERTUGAY

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

14:50-15:00

28

167*****868

Fatma Duygu ÜNAL

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

15:00-15:10

29

262*****106

Gamze DURDU

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

15:10-15:20

30

110*****666

Hale Nur TÜKENMEZ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

15:20-15:30

31

241*****246

Halil BOZDOĞAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

15:30-15:40

32

119*****296

Halil ÖZKAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

15:40-15:50

33

541*****976

Hanife AYDİL

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

15:50-16:00

34

331*****824

Harun Reşit ŞAHAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

16:00-16:10

35

352*****880

Hayriye AKIN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

16:10-16:20

36

133*****322

Hüsniye LEVENT

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

16:20-16:30

37

506*****936

Işık AYCİN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

16:30-16:40

38

131*****172

İlyas EREN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

16:40-16:50

39

232*****598

Jale AYDİN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

16:50-17:00

40

297*****080

Kadir İNCE

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

17:00-17:10

06/10/2020 Salı Günü Sınav Listesi

No

T.C. No

Adı ve Soyadı

Başvuru Unvanı

Saat Aralığı

1

359*****458

Keziban KULKUL

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

09:30-09:40

2

246*****884

Latife BABAT

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

09:40-09:50

3

500*****004

Leyla ZOROĞLU

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

09:50-10:00

4

663*****070

Mahsun DURUKAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:00-10:10

5

184*****306

Mehmet Ali EYYÜPOĞLU

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:10-10:20

6

283*****406

Mehmet COŞKUN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:20-10:30

7

336*****024

Mehmet ÇETİN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:30-10:40

8

564*****474

Mehmet SAĞIR

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:40-10:50

9

231*****866

Mehmet TURAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:50-11:00

10

138*****702

Melek SOLAK

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:00-11:10

11

141*****730

Melih KAYA

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:10-11:20

12

316*****858

Melike KARASİPAHİ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:20-11:30

13

229*****138

Melis ÇOBANOĞULLARI

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:30-11:40

14

364*****778

Mikail DEMİRKOL

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:40-11:50

15

714*****354

Muradiye KÜÇÜKCAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:50-12:00

16

432*****434

Murat AKTAŞ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

12:00-12:10

17

399*****526

Murat KARAGÖZ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

12:10-12:20

18

340*****558

Mustafa ÇİMEN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

12:20-12:30

ÖĞLEN ARASI 12:30-13:30

19

712*****094

Mustafa KÖSE

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

13:30-13:40

20

450*****064

Mustafa SINIKSARAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

13:40-13:50

21

709*****282

Müslüme TOKUŞTEPE

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

13:50-14:00

22

106*****964

Numan ARSLAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

14:00-14:10

23

222*****202

Nurşen SÖYLER

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

14:10-14:20

24

110*****332

Oğuzhan ÖZDEN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

14:20-14:30

25

182*****818

Okan BEDİZ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

14:30-14:40

26

530*****412

Onur GİRGİN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

14:40-14:50

27

225*****076

Ömer TORUN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

14:50-15:00

28

153*****056

Özden AYDOĞAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

15:00-15:10

29

492*****932

Özlem Eyüp ÜNAL

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

15:10-15:20

30

644*****046

Rahime SELİM

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

15:20-15:30

31

102*****286

Sadiye Esra AKGÜN ÖZTÜRK

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

15:30-15:40

32

584*****874

Sedat GÜNGÖRDÜ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

15:40-15:50

33

558*****140

Selçuk AKDENİZ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

15:50-16:00

34

282*****476

Selim ERKAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

16:00-16:10

35

274*****798

Senem ŞİMŞEK

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

16:10-16:20

36

535*****116

Serap MORKOÇ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

16:20-16:30

37

423*****474

Serdar BERBER

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

16:30-16:40

38

137*****742

Serhan MUTLU

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

16:40-16:50

39

222*****002

Serhat FOÇA

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

16:50-17:00

40

368*****060

Serkan DURDEMİR

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

17:00-17:10

07/10/2020 Çarşamba Günü Sınav Listesi

No

T.C. No

Adı ve Soyadı

Başvuru Unvanı

Saat Aralığı

1

301*****726

Serpil AKSOY

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

09:30-09:40

2

317*****442

Tarık GÜNEŞ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

09:40-09:50

3

138*****280

Uğur Turan KINACI

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

09:50-10:00

4

239*****910

Umut Çağlar KULKUL

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:00-10:10

5

214*****232

Ümit AYGÖR

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:10-10:20

6

405*****966

Ünal TÜRKAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:20-10:30

7

205*****972

Yalçın BATUR

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:30-10:40

8

120*****044

Yalçın ÇELİK

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:40-10:50

9

378*****346

Yusuf HOTAMIŞ

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

10:50-11:00

10

221*****116

Zeki ERAT

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:00-11:10

11

239*****854

Zeynel KARACAGİL

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:10-11:20

12

168*****948

Zeynep Nida YILDIRIM İLASLAN

Uzman (Arkeoloji Mezunu)

11:20-11:30

13

377*****968

Ali Hamza KARADENİZ

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

11:30-11:40

14

256*****536

Aslı YILDIRIM

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

11:40-11:50

15

257*****388

Aslıhan ULUSOY

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

11:50-12:00

16

430*****604

Ayhan ÇIRAK

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

12:00-12:10

17

406*****954

Bediray DALKIRAN

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

12:10-12:20

18

119*****338

Beyzanur CANSU

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

12:20-12:30

ÖĞLEN ARASI 12:30-13:30

19

173*****240

Çimen TURAN

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

13:30-13:40

20

173*****088

Erdal Zeki TOMAR

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

13:40-13:50

21

206*****182

Ersin SERÇEK

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

13:50-14:00

22

164*****706

Esra TOKAT

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

14:00-14:10

23

652*****250

Fatih Mehmet TANRIVEREN

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

14:10-14:20

24

380*****754

Fatih Samet CANIBEK

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

14:20-14:30

25

434*****036

Gizem ATEŞ

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

14:30-14:40

26

348*****250

Gülseren KOYUN ESEN

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

14:40-14:50

27

615*****198

Gülşah UÇARKUŞ

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

14:50-15:00

28

409*****524

Gürcan LAÇİN

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

15:00-15:10

29

149*****540

Hatice BULUN

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

15:10-15:20

30

421*****392

İsmail BÜYÜKBARDAKCI

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

15:20-15:30

31

364*****444

Onur AYDIN

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

15:30-15:40

32

565*****312

Recep DEMİRCİ

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

15:40-15:50

33

184*****982

Seda YİĞİTTİR BİÇER

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

15:50-16:00

34

418*****926

Seher İVRENDİ DEMİREL

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

16:00-16:10

35

515*****432

Şura KAVALCI ŞANA

Uzman (Sanat Tarihi Mezunu)

16:10-16:20

08/10/2020 Perşembe Günü Sınav Listesi

No

T.C. No

Adı ve Soyadı

Başvuru Unvanı

Saat Aralığı

1

432*****612

Abdulkadir KÖSE

Uzman (Mimarlık Mezunu)

09:30-09:40

2

658*****128

Ahmed ALKHROF

Uzman (Mimarlık Mezunu)

09:40-09:50

3

129*****456

Ahmet Mesut DAYAN

Uzman (Mimarlık Mezunu)

09:50-10:00

4

518*****012

Alp Eren ÇON

Uzman (Mimarlık Mezunu)

10:00-10:10

5

113*****762

Alper PERÇİN

Uzman (Mimarlık Mezunu)

10:10-10:20

6

317*****872

Bilen Gamze GÜNGÖR

Uzman (Mimarlık Mezunu)

10:20-10:30

7

177*****566

Burcu Sıla KURNAZ

Uzman (Mimarlık Mezunu)

10:30-10:40

8

380*****684

Burcu Zülal ERTEN

Uzman (Mimarlık Mezunu)

10:40-10:50

9

124*****624

Ceyda KARADENİZ

Uzman (Mimarlık Mezunu)

10:50-11:00

10

132*****984

Devrim Ayşegül AYDIN

Uzman (Mimarlık Mezunu)

11:00-11:10

11

108*****516

Dilber HAZIR

Uzman (Mimarlık Mezunu)

11:10-11:20

12

616*****980

Dilek KAFADAR

Uzman (Mimarlık Mezunu)

11:20-11:30

13

144*****578

Duygu AKGÜN EVİN

Uzman (Mimarlık Mezunu)

11:30-11:40

14

450*****732

Ebru YURTSEVEN

Uzman (Mimarlık Mezunu)

11:40-11:50

15

289*****388

Emin ŞENGÜL

Uzman (Mimarlık Mezunu)

11:50-12:00

16

139*****828

Esra GİRGİN

Uzman (Mimarlık Mezunu)

12:00-12:10

17

343*****286

Ferudun TAVLAN

Uzman (Mimarlık Mezunu)

12:10-12:20

18

600*****180

Filiz KOCAKAYA

Uzman (Mimarlık Mezunu)

12:20-12:30

ÖĞLEN ARASI 12:30-13:30

19

548*****772

Gülşah KARAKAYA

Uzman (Mimarlık Mezunu)

13:30-13:40

20

214*****740

Handan MİT

Uzman (Mimarlık Mezunu)

13:40-13:50

21

365*****166

Kadir Kaan ATAK

Uzman (Mimarlık Mezunu)

13:50-14:00

22

194*****618

Kiraz ÇİFCİBAŞI DURNA

Uzman (Mimarlık Mezunu)

14:00-14:10

23

670*****948

Melek DÜLGEROĞLU

Uzman (Mimarlık Mezunu)

14:10-14:20

24

264*****708

Merve DUMAN

Uzman (Mimarlık Mezunu)

14:20-14:30

25

179*****146

Merve SEYHAN

Uzman (Mimarlık Mezunu)

14:30-14:40

26

112*****588

Mithat ZAFER

Uzman (Mimarlık Mezunu)

14:40-14:50

27

161*****542

Müslüm BİNGÖL

Uzman (Mimarlık Mezunu)

14:50-15:00

28

588*****280

Nagihan GÜMÜŞSOY

Uzman (Mimarlık Mezunu)

15:00-15:10

29

333*****650

Nazlı ÜNLÜ

Uzman (Mimarlık Mezunu)

15:10-15:20

30

104*****460

Nur GEMİ YÜCEL

Uzman (Mimarlık Mezunu)

15:20-15:30

31

472*****164

Ömer TAVACIGİL

Uzman (Mimarlık Mezunu)

15:30-15:40

32

345*****024

Özlem BALKOCA

Uzman (Mimarlık Mezunu)

15:40-15:50

33

523*****742

Seda ERDOĞAN

Uzman (Mimarlık Mezunu)

15:50-16:00

34

120*****304

Selin SUR

Uzman (Mimarlık Mezunu)

16:00-16:10

35

228*****954

Semih SEVİNDİK

Uzman (Mimarlık Mezunu)

16:10-16:20

36

415*****064

Sevcan ALDATMAZ İŞBİLİR

Uzman (Mimarlık Mezunu)

16:20-16:30

37

308*****554

Suna KAYA

Uzman (Mimarlık Mezunu)

16:30-16:40

38

144*****402

Tolga KÜNKÜL

Uzman (Mimarlık Mezunu)

16:40-16:50

39

291*****470

Tolga MİLAT

Uzman (Mimarlık Mezunu)

16:50-17:00

40

351*****906

Tuba EKİCİ ÇAĞATAY

Uzman (Mimarlık Mezunu)

17:00-17:10

41

476*****444

Tuğba SARICAOĞLU

Uzman (Mimarlık Mezunu)

17:10-17:20

42

154*****942

Yakup ÖNTÜRK

Uzman (Mimarlık Mezunu)

17:20-17:30

43

624*****584

Yavuz Selim YILMAZ

Uzman (Mimarlık Mezunu)

17:30-17:40

44

124*****540

Zühal TOPGÜL

Uzman (Mimarlık Mezunu)

17:40-17:50

09/10/2020 Cuma Günü Sınav Listesi

No

T.C. No

Adı ve Soyadı

Başvuru Unvanı

Saat Aralığı

1

639*****472

Abdurrahman DENİZ

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

09:30-09:40

2

176*****518

Ali ARAÇ

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

09:40-09:50

3

592*****506

ALİ CAN GÜRCAN

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

09:50-10:00

4

134*****376

Aslı DOKUCU

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

10:00-10:10

5

199*****918

Aynur ULUÇ

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

10:10-10:20

6

740*****662

Beyza DAYLAK

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

10:20-10:30

7

339*****492

Beyza ERKAYA

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

10:30-10:40

8

191*****732

Bilge Nur BEKTAŞ

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

10:40-10:50

9

133*****088

Burak GÖKBULAK

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

10:50-11:00

10

131*****246

Burcu DOKGÖZ

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

11:00-11:10

11

221*****240

Büşra SAYGI

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

11:10-11:20

12

155*****710

Çiğdem BİLGE

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

11:20-11:30

13

446*****116

Derya KARA

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

11:30-11:40

14

323*****612

Emre BÜYÜKÇETİN

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

11:40-11:50

15

215*****900

Enis KÖKSOY

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

11:50-12:00

16

545*****306

Eray SEZER

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

12:00-12:10

17

153*****698

Esen BERBER

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

12:10-12:20

18

122*****890

Faruk KARABULUT

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

12:20-12:30

ÖĞLEN ARASI 12:30-13:30

19

191*****124

Gamze DOĞAN

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

13:30-13:40

20

513*****976

Hüseyin Özer ÖNDER

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

13:40-13:50

21

318*****110

İbrahim EREN

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

13:50-14:00

22

640*****858

Kübra YAHŞİ

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

14:00-14:10

23

145*****256

Lütfü SOMAY

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

14:10-14:20

24

241*****372

Mehmet Korhan BARCIN

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

14:20-14:30

25

369*****134

Melih ALTINEL

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

14:30-14:40

26

458*****040

Meryem TEBERİK

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

14:40-14:50

27

254*****806

Mustafa TÜRKER

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

14:50-15:00

28

540*****492

Ömür ASLAN

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

15:00-15:10

29

107*****466

Özkan UYGUN

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

15:10-15:20

30

524*****164

Özlem BAŞYİĞİT

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

15:20-15:30

31

257*****242

Ramazan ÇUFADAR

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

15:30-15:40

32

117*****114

Resul AYYILDIZ

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

15:40-15:50

33

165*****376

Selda Gülcan ÜNAL

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

15:50-16:00

34

145*****494

Sinem KAYA

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

16:00-16:10

35

679*****026

Tuğba ŞAHMURAT

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

16:10-16:20

36

633*****486

Vildan KAYA

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

16:20-16:30

37

105*****334

Volkan BAL

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

16:30-16:40

38

468*****926

Zeynep GÜLSUNAR

Uzman (Şehir ve Bölge Planlama Mezunu)

16:40-16:50